• Kategorijos

  • Zujūnai 2016 kovo 8
#besmegenis, #pavasaris

Rudeniškus Vilniaus ūkus išsklaidys degančių bliuzroko gitarų kaitra

http://bluesmusic.lt/

EricSardinas

Vos nudžiūvus vasariškam prakaitui, festivalio „Roko naktys” organizatoriai jau ruošia naują kaitinančios gitarinės muzikos pirtį. Rudeninės depresijos nuojautas išblaškys ir į laukinių gitaros garsų katilą panardins garsaus bliuzmeno ir rokerio Eric Sardinas bei jo grupės „Big Motor“ pasirodymas, įvyksiantis š.m. spalio 16 d. Vilniaus sporto, pramogų ir verslo centro „Forum Palace“ salėje „Balsas.lt“.

Charizmatiškojo amerikiečio Eric Sardinas vizitinė kortelė – energingas ir virtuoziškai atliekamas bliuzrokas, pagardintas įspūdingu degančių gitarų vaizdu. Kol kas galima tik spėlioti, ar Vilniuje per jo pasirodymą užsiliepsnos dar vienas „slide“ gitaros genijaus instrumentas.

„Įspūdingais gyvais pasirodymais, sodriu balsu ir unikalia gitaros valdymo technika E. Sardinas pelnė pripažinimą visame pasaulyje. Jo muzikos magiją Lietuvos žiūrovai pirmąkart galėjo pajusti prieš ketverius metus, o šiemet E. Sardinas grįžta su dviguba jėga pristatydamas ketvirtąjį savo albumą, kurį kritikai vadina brandžiausiu šio gitaros virtuozo darbu“, – teigia koncerto „Roko naktys – Ruduo: Eric Sardinas“ prodiuseris Algirdas Barniškis-Blėka.

Naujausiame albume E. Sardinas ir „Big Motors“ pristato galingą muzikos užtaisą, kupiną noro nuotykiams, fantazijos bei laukinio gitaros skambesio. Nuoširdus, jausmingas, tvirtos valios it būtų nukaldintas ugnyje – tokie apibūdinimai lydi naująjį E. Sardinas darbą, kuris bus pristatytas spalio 16 d. Vilniuje vyksiančiame „Roko naktys – Ruduo“ koncerte.

E. Sardinas yra itin patyręs muzikantas – pirmą kartą gitarą į rankas paėmęs vos šešerių, atlikėjas ilgus metus savo talento briaunas zulino R&B, gospel, rock & roll muzikos sferose, o pastaraisiais metais užvaldė ir bliuzroko erdves. Kritikai negaili liaupsių E. Sardinas atliekamai muzikai, kadangi jis, nepaisant stilių gausos, sugeba išlikti originalus. Gitaros genijaus titulas, kūrybinis azartas ir tiesiogine prasme ugningos improvizacijos leidžia E. Sardin įsitaisyti ir išlikti šiuolaikinės gitarinės muzikos olimpe.

Atlikėjo muzikoje susilieja nuotykių troškulys, fantazija ir jausmingumas, o žaižaruojančios gitarinės partijos yra tarsi nukaldintos ugnyje. Be muzikinės kaitros ir azarto, E. Sardinas sugeba „pagauti“ senojo pietietiško bliuzo dvasią, interpretuodamas ją itin rafinuotai.

Keli Eric Sardinas vaizdo įrašai internete:

*

*

Advertisements

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: